All Products
-
LCD TFT Display
-
Touch Screen TFT Display
-
Round TFT Display
-
TFT Color Display
-
AMOLED Display Module
-
Micro OLED Display
-
Bar Type TFT
-
Square TFT Display
-
High Brightness LCD Display
-
COB LCD Display
-
Sunlight Readable TFT
-
UART TFT Display
-
LCD Display Module
-
PMOLED Display
-
Epaper Display
-
LED Digital Display
-
Capacitive Touch Panel
Keywords [ lcd tft display ] match 980 Products.
3.97 inch tft display module, 480x800 module, RGB interface,driving IC R61408
| Viewing Angle: | ALL |
|---|---|
| Touch Panel Ic: | 40 Pins RGB |
| Luminance: | 300 (min),450 (Typ.) |
12.8 inch tft display module 1920*1080 resolution,50 pin LVDS interface, 700c/d
| Interface: | HDMI,MIPI,RGB,LVDS,SPI |
|---|---|
| Display Technology: | LCD Display |
| Luminance: | 300 (min),450 (Typ.) |
Brightness TFT Display Panel with GT911 Touch Panel Ic Wide Viewing Angle and ILI9881C Driver Ic
| Luminance: | 300 (min),450 (Typ.) |
|---|---|
| Touch Panel Ic: | GT911 |
| Driver Ic: | ILI9881C,NT35596,ILI9225G |
HDMI TFT Display Technology With LED Backlight Resolution And Wide Viewing Angle
| Interface: | HDMI,MIPI,RGB,LVDS,SPI |
|---|---|
| Display Technology: | LCD Display |
| Technology: | TFT |
2024 New Factory 29.5 Inch Ultra Thin Mini LED Square LCD Monitor Display For Digital Picture Frame Art Exhibition
| Display Technology: | Mini LED Square LCD Monitor Display |
|---|---|
| Name: | 29.5 Inch Ultra Thin Mini LED Square LCD Monitor Display |
| Size: | 29.5" |
5.5 Inch TFT Display Panel, 1080x1920 Resolution, 39pins MIPI Interface Screen Module
| Name: | Consumer LCD Display |
|---|---|
| Application: | Mobile Phone |
| Size: | 5.5" |
1.32 Inch Round TFT Display 360x360 QSPI Interface 450CD/M2 Circular TFT
| Display Technology: | TFT Lcd Module |
|---|---|
| Name: | Round TFT Display |
| Size: | 3.6" |
0.99 Inch Round TFT Display 128x115 12PINS SPI Interface For Smart Watch
| Display Technology: | TFT Lcd |
|---|---|
| Name: | Round TFT Display |
| Size: | 0.99" |
1.5 Inch Circular TFT Display , 320x320 24PINS MIPI, 350cd/M2 Circle LCD Display
| Display Technology: | Tft Display |
|---|---|
| Name: | Round TFT Display |
| Size: | 1.5" |
1.6 Inch Round TFT Display 400x400 30PINS MIPI 350cd/M2 Circular LCD Display
| Display Technology: | Tft Panel |
|---|---|
| Name: | Round TFT Display |
| Size: | 1.6" |

