All Products
-
LCD TFT Display
-
Touch Screen TFT Display
-
Round TFT Display
-
TFT Color Display
-
AMOLED Display Module
-
Micro OLED Display
-
Bar Type TFT
-
Square TFT Display
-
High Brightness LCD Display
-
COB LCD Display
-
Sunlight Readable TFT
-
UART TFT Display
-
LCD Display Module
-
PMOLED Display
-
Epaper Display
-
LED Digital Display
-
Capacitive Touch Panel
Keywords [ lcd display tft ] match 958 Products.
Small Screen 2.0 Inch Color TFT LCD Display with 176*220 Resolution
| Display Technology: | TFT LCD Display |
|---|---|
| Name: | Lcd Module |
| Size: | 2.0 Inch |
7 inch tft lcd display with PCBA and touch panel ,1024X600 resolution,4-WIRE SPI interface ,free view angle
| Display Technology: | 7 Inch Touch Display |
|---|---|
| Name: | Lcd Display With Touch Screen |
| Size: | 7" |
TFT LCD 1.77'' 1.8'' 128*160 128XRGBX160 TFT LCD 1.8 1.77 inch 128X160 LCD Display Module 14 pin FPC connector
| Display Technology: | TFT LCD Display |
|---|---|
| Name: | Lcd Module |
| LCD Size: | 1.77 Inch (Diagonal) |
5.7 Inch TFT LCD Display Module 1920*1080 Resolution 60 PINS LVDS Interface
| Display Technology: | TFT LCD Display |
|---|---|
| Name: | Lcd Module |
| Size: | 5.7“ |
4.3 Inch TFT LCD Display Module 1920x1080 Resolution LVDS Interface Driving IC EK79202C2
| Display Technology: | TFT LCD Display |
|---|---|
| Name: | Lcd Module |
| Size: | 4.3“ |
2.6 Inch TFT LCD Display Module 240x240 Resolution MCU-16 Bit Interface Driving IC ST7789V
| Display Technology: | TFT LCD Display |
|---|---|
| Name: | Lcd Module |
| Size: | 2.6“ |
2.4 Inch Tft Lcd Display 240*320 300 Brightness 24 PIN MCU8/SPI Interface For Industrial Home Appliances Toys Medical
| Display Technology: | LCD Display |
|---|---|
| Name: | 2.4 Inch TFT |
| Size: | 2.4" |
2.2 inch 240*320 220 brightness 14PIN can be equipped with touch, SPI-4, ILI9341V, TFT LCD display
| Display Technology: | LCD Display |
|---|---|
| Name: | 2.2 Inch TFT |
| Size: | 2.2" |
3.5 inch 320*480 300 brightness 24PIN MCU ST7796U, TFT LCD display for industrial, home appliance and medical use
| Display Technology: | LCD Display |
|---|---|
| Name: | 3.5 Inch TFT |
| Size: | 3.5" |
1.54 Inch Mini TFT LCD Display Module 320*320 IPS Panel 16Bit ST7796S LED Backlight Degree Full Viewing Direction ODM Supply
| Display Technology: | TFT LCD Display |
|---|---|
| Name: | Lcd Module |
| Size: | 1.54" TFT 320RGB(H)x320(V) |

