All Products
-
LCD TFT Display
-
Touch Screen TFT Display
-
Round TFT Display
-
TFT Color Display
-
AMOLED Display Module
-
Micro OLED Display
-
Bar Type TFT
-
Square TFT Display
-
High Brightness LCD Display
-
COB LCD Display
-
Sunlight Readable TFT
-
UART TFT Display
-
LCD Display Module
-
PMOLED Display
-
Epaper Display
-
LED Digital Display
-
Capacitive Touch Panel
Keywords [ bar type display ] match 94 Products.
6.86 Inch Bar Type TFT Display, 480x1280 40 Pins MIPI Interface , 450cd/M2
| Display Technology: | Tft LCD |
|---|---|
| Name: | LCD Display |
| Size: | 6.86" |
4.6 Inch Bar Type TFT, 320x960 40 Pins RGB Interface, Free View Angle With Touch Panel
| Display Technology: | Touch Screen LCD |
|---|---|
| Name: | TFT Display |
| Size: | 4.6 " |
9.35 Inch Bar Type TFT 320X1280 Resolution 40 PINS Mipi Interface For Motor Dashboard
| Display Technology: | Lcd Display |
|---|---|
| Name: | 9.35 Inch TFT |
| Size: | 9.35" |
11.3 Inch Bar Type Lcd Display, 40 PINS Mipi Interface 440X1920, 1000cd/M2 For Automotive
| Display Technology: | Advertising Display |
|---|---|
| Name: | 11.3 Inch TFT |
| Size: | 11.3 " |
1.14 Inch Bar Type TFT, 135X240 13 Pins SPI Interface, 600cd/M2 LCD Module
| Display Technology: | Display |
|---|---|
| Name: | 1.14 Inch TFT |
| Size: | 1.14 " |
1.08 Inch Bar Type TFT Lcd Module 128x220 Resolution 4SPI Interface
| Display Technology: | Lcd Module |
|---|---|
| Name: | LCD Display |
| Size: | 1.08 |
12.7 Inch Bar Type TFT Lcd Module 2880*864 Resolution EDP Interface
| Display Technology: | Lcd Module |
|---|---|
| Name: | LCD Display |
| Size: | 12.7 |
3.4 Inch Bar Type TFT Display Module 412*960 Resolution 480c/d Free View Angle MIPI Interface
| Display Technology: | LCD Display |
|---|---|
| Name: | TFT Lcd |
| Size: | 3.4“ |
2.79 Inch Bar Type TFT Display with 142x428 Resolution and SPI Interface for Industrial Applications
| Display Technology: | LCD Display |
|---|---|
| Name: | Tft Lcd |
| Size: | 2.79“ |

