All Products
-
LCD TFT Display
-
Touch Screen TFT Display
-
Round TFT Display
-
TFT Color Display
-
AMOLED Display Module
-
Micro OLED Display
-
Bar Type TFT
-
Square TFT Display
-
High Brightness LCD Display
-
COB LCD Display
-
Sunlight Readable TFT
-
UART TFT Display
-
LCD Display Module
-
PMOLED Display
-
Epaper Display
-
LED Digital Display
-
Capacitive Touch Panel
Keywords [ bar type display ] match 94 Products.
10.25 Inch Bar Type TFT Display 1920X720 Resolution LVDS Interface 1000c/D
| Display Technology: | Lcd Display Module |
|---|---|
| Name: | TFT Lcd |
| Size: | 10.25 |
10.4 Inch Bar Type TFT Display 1024x100 Resolution RGB 24 Bit Interface 950cd/M2
| Display Technology: | Advertising Displays |
|---|---|
| Name: | TFT Lcd |
| Size: | 10.4 |
3.4 Inch Bar Type TFT Display Module 172x640 Resolution 350c/d Free View Angle 8bit/mipi/spi Interface
| Display Technology: | TFT LCD Display |
|---|---|
| Name: | Lcd Module |
| Size: | 3.4“ |
3.5 Inch Bar Type TFT Display Module 720*1280 Resolution 380c/d Free View Angle MIPI Interface
| Display Technology: | LCD Display |
|---|---|
| Name: | TFT Lcd |
| Size: | 3.5“ |
4.82 Inch Bar Type TFT MIPI Interface
| Display Technology: | 4.82" LCD Display |
|---|---|
| Name: | Tft Lcd Ips Display |
| Size: | 4.82“ |
8.8 Inch Bar Type TFT, LVDS Interface 1280X480 60 Pins 400cd/M2
| Shape: | Bar |
|---|---|
| Name: | Industrial LCD Display |
| Size: | 8.8" |
2.98 Inch Bar Type TFT, 170x320 30 Pins MCU SPI Interface, IC ST7789 Driving
| Display Technology: | TFT LCD Display |
|---|---|
| Name: | 2.98 Inch TFT |
| Size: | 2.98 " |
11.26 Inch Bar Type TFT Display 400*1920 Resolution 40 Pins MIPI Interface 500cd/M2
| Display Technology: | Lcd Display Module |
|---|---|
| Name: | TFT Lcd |
| Size: | 11.26 |
12.3 Inch Bar Type TFT Display , 1024X255 Resolution , 500c/D Contrast Ratio 1000:1
| Display Technology: | Lcd Display Module |
|---|---|
| Name: | TFT Lcd |
| Size: | 12.3 |
8.01 Inch Bar Type TFT 1600X480 dots LVDS Interface 500cd/M2 TFT Display module
| Display Technology: | Lcd Display Module |
|---|---|
| Name: | TFT Lcd |
| Size: | 8.01 |

