All Products
-
LCD TFT Display
-
Touch Screen TFT Display
-
Round TFT Display
-
TFT Color Display
-
AMOLED Display Module
-
Micro OLED Display
-
Bar Type TFT
-
Square TFT Display
-
High Brightness LCD Display
-
COB LCD Display
-
Sunlight Readable TFT
-
UART TFT Display
-
LCD Display Module
-
PMOLED Display
-
Epaper Display
-
LED Digital Display
-
Capacitive Touch Panel
Factory Direct Sales 3.6-Inch 900CD/M2 LCD Resolution 544*506 Round Screen Module
| Display Technology: | LCD Display |
|---|---|
| Name: | 3.6 Inch TFT |
| Size: | 3.6" |
1.32 Inch TFT LCD Screen Resolution 360*360 Smart Watch Screen
| Display Technology: | LCD Display |
|---|---|
| Name: | 1.32 Inch TFT |
| Size: | 1.32" |
2.1 inch 480*480 300 brightness 24PIN MIPI IPS LCD display can be equipped with touch
| Display Technology: | LCD Display |
|---|---|
| Name: | 2.1 Inch TFT |
| Size: | 2.1" |
TFT Round Display Module 3.6 Inch 544x506 Lvds Driving IC ST72566
| Display Technology: | TFT Lcd Display |
|---|---|
| Name: | Round TFT Display |
| Size: | 3.6" |
3.5 Inch Round TFT Display Module 480x480 Resolution 450c/D Driving IC St7701S-G5-P
| Display Technology: | TFT Lcd Module |
|---|---|
| Name: | Round Lcd |
| Size: | 3.5" |
0.75 Inch TFT Round Display Module 160*160 Dots 4SPI/18BIT Interface Driving IC GC9D01N
| Display Technology: | Round TFT |
|---|---|
| Name: | Round Screen |
| Size: | 0.75“ |
TFT Round Display Module 1.53 Inch 360*360 Resolution QSPI Interface View Angle All Brightness 400 C/d
| Display Technology: | Round Display |
|---|---|
| Name: | Round LCD |
| Size: | 1.53“ |
1.09 inch round TFT DISPLAY module, resolution 240x240, 220c/d
| Size: | 1.09 Inch |
|---|---|
| Storage Temp: | -30°C~+80°C |
| Touch Panel: | Optional |
2.8 inch Round TFT Display module , 480x480 Resolution, 30 PINS MIPI interface,300CD/M2
| Display Technology: | TFT Lcd Module |
|---|---|
| Name: | Round TFT Display |
| Size: | 2.8" |
1.08 Inch Round Tft Display 240x210 Resolution SPI Interface Driving IC ST7789V2
| Display Technology: | TFT Lcd |
|---|---|
| Name: | Round TFT Display |
| Size: | 1.08" |

