All Products
-
LCD TFT Display
-
Touch Screen TFT Display
-
Round TFT Display
-
TFT Color Display
-
AMOLED Display Module
-
Micro OLED Display
-
Bar Type TFT
-
Square TFT Display
-
High Brightness LCD Display
-
COB LCD Display
-
Sunlight Readable TFT
-
UART TFT Display
-
LCD Display Module
-
PMOLED Display
-
Epaper Display
-
LED Digital Display
-
Capacitive Touch Panel
China 3.92 Inch AMOLED Display Module with 1080×1240 resolution MIPI Interface and 500 cd/M2 Brightness with distributor price
| Place of Origin | China |
|---|---|
| Brand Name | HuaXin |
| Certification | ISO14001/ ISO9001/IATF16949 |
| Model Number | ESHXTO392001A |
| Document | HX101ON1597-SPEC.pdf |
| Minimum Order Quantity | 1000 |
| Price | negotiable |
| Packaging Details | blister+foam box+bubble bag+inside carton+master carton |
| Delivery Time | 6weeks~8weeks |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 50K per month |
Product Details
| Display Technology | AMOLED Display Panel | Name | Oled Display |
|---|---|---|---|
| Size | 3.92" | Resolution | 1080×1240 |
| Brightness | 500c/d | Interface | MIPI |
| Driving IC | CH13726A |
Product Description
Recommended Products

