All Products
-
LCD TFT Display
-
Touch Screen TFT Display
-
Round TFT Display
-
TFT Color Display
-
AMOLED Display Module
-
Micro OLED Display
-
Bar Type TFT
-
Square TFT Display
-
High Brightness LCD Display
-
COB LCD Display
-
Sunlight Readable TFT
-
UART TFT Display
-
LCD Display Module
-
PMOLED Display
-
Epaper Display
-
LED Digital Display
-
Capacitive Touch Panel
Keywords [ tft display lcd ] match 980 Products.
3.5 Inch TFT Display Module, 640x480 Resolution, 54 Pins RGB Interface Brightness 480C/D
| Display Technology: | Lcd Display |
|---|---|
| Name: | TFT Display |
| Size: | 3.5 " |
11.6 Inch TFT Display Module , 1920*1080 Resolution, 30 Pin EDP Interface
| Display Technology: | Lcd Display |
|---|---|
| Name: | TFT Display |
| Size: | 11.6 " |
4.3 Inch TFT Display Module With PCBA, 800X480 Resolution, HDMI Interface 400c/D
| Display Technology: | Lcd Display |
|---|---|
| Name: | TFT Display With PCBA |
| Size: | 4.3 " |
5 Inch TFT Display Module With Touch Panel , 720X1280 Resolution, 30PINS 4LINES MIPI
| Display Technology: | Lcd Display |
|---|---|
| Name: | TFT Display Module |
| Size: | 5" |
7 Inch TFT Display Module, With PCBA And Touch Panel,800X480 Resolution, 15 PINS DSI Interface,350c/D
| Display Technology: | Lcd Display |
|---|---|
| Name: | TFT Display With PCBA |
| Size: | 7" |
8 Inch TFT Display Module, With PCBA And Touch Panel, 1024X768 HDMI Interface 750c/D
| Display Technology: | Lcd Display |
|---|---|
| Name: | TFT Display With PCBA |
| Size: | 8" |
3.1 Inch TFT Display Module, 480X800 Resolution, 24 Pins MIPI Interface, 300c/D
| Display Technology: | Lcd Display |
|---|---|
| Name: | TFT Display |
| Size: | 3.1" |
2.4 inch tft display module 240x320 module SPI interface driving IC ST7789V2
| Display Technology: | Lcd Display |
|---|---|
| Name: | Lcd With Touch Screen |
| Size: | 2 " |
2.8 Inch TFT Display Module 320x320 Resolution 40 PINS MCU-16 Bit/SPI Interface Driving IC ILI9488
| Display Technology: | TFT LCD Display |
|---|---|
| Name: | Lcd Module |
| Size: | 2.8“ |
3.5 Inch TFT Display Module 1440X1600 Resolution, MIPI Interface Driving IC NT57860
| Display Technology: | TFT LCD Display |
|---|---|
| Name: | Lcd Module |
| Size: | 3.5“ |

