All Products
-
LCD TFT Display
-
Touch Screen TFT Display
-
Round TFT Display
-
TFT Color Display
-
AMOLED Display Module
-
Micro OLED Display
-
Bar Type TFT
-
Square TFT Display
-
High Brightness LCD Display
-
COB LCD Display
-
Sunlight Readable TFT
-
UART TFT Display
-
LCD Display Module
-
PMOLED Display
-
Epaper Display
-
LED Digital Display
-
Capacitive Touch Panel
Keywords [ bar tft ] match 97 Products.
3.5 Inch Bar Type TFT Display Module 720*1280 Resolution 380c/d Free View Angle MIPI Interface
| Display Technology: | LCD Display |
|---|---|
| Name: | TFT Lcd |
| Size: | 3.5“ |
4.82 Inch Bar Type TFT MIPI Interface
| Display Technology: | 4.82" LCD Display |
|---|---|
| Name: | Tft Lcd Ips Display |
| Size: | 4.82“ |
6.2 inch bar type tft display with incell touch 452*1280 dots, 40 pins MIPI interface driving ic AXS15260D
| Display Technology: | Bar LCD Display |
|---|---|
| Name: | TFT Color Display |
| Size: | 6.2" |
4.6 Inch Bar Type TFT, 320x960 40 Pins RGB Interface, Free View Angle With Touch Panel
| Display Technology: | Touch Screen LCD |
|---|---|
| Name: | TFT Display |
| Size: | 4.6 " |
9.35 Inch Bar Type TFT 320X1280 Resolution 40 PINS Mipi Interface For Motor Dashboard
| Display Technology: | Lcd Display |
|---|---|
| Name: | 9.35 Inch TFT |
| Size: | 9.35" |
2.86 Inch Bar Type TFT Display 376*960 Resolution 40 Pins MIPI Interface 600c/D
| Display Technology: | Lcd Display Module |
|---|---|
| Name: | TFT Lcd |
| Size: | 2.86 |
8.01 Inch Bar Type TFT 1600X480 dots LVDS Interface 500cd/M2 TFT Display module
| Display Technology: | Lcd Display Module |
|---|---|
| Name: | TFT Lcd |
| Size: | 8.01 |
0.72 Inch Bar Type TFT Display with 60x160 Resolution and SPI Interface Driving GC9D01
| Display Technology: | Bar LCD Display |
|---|---|
| Name: | TFT Color Display |
| Size: | 0.72" |
8.8 Inch Bar Type TFT, LVDS Interface 1280X480 60 Pins 400cd/M2
| Shape: | Bar |
|---|---|
| Name: | Industrial LCD Display |
| Size: | 8.8" |
6.86 Inch Bar Type TFT Display, 480x1280 40 Pins MIPI Interface , 450cd/M2
| Display Technology: | Tft LCD |
|---|---|
| Name: | LCD Display |
| Size: | 6.86" |

